Awards

Every semester, the OU Law Administration publishes a list of students whose academic achievements deserve special recognition.

Academic Achievement Awards

Academic Achievement Awards List – Fall 2015
The following students are recipients of the Academic Achievement Awards for the Fall 2015 semester. These awards are indicative of the highest grade in a course, including each different section of the same course.  If a course is not listed, the professor did not designate a recipient.

Administrative Law
Jonathan Bryant, Jennifer Lewis, and Ruth Stevens

Advanced Persuasive Writing
Samuel Clancy

American Legal History
Donald Cantrell and Elizabeth Dankers

Antitrust I
Jeffrey Hendrickson, Lindsey Kaiser, and John Mahoney

Business Associations
Katie Brown

Civil Clinic
Thomas Hubbert

Civil Pretrial Litigation
Samuel Merchant and Sarah Rainbolt

Civil Procedure I
Section
1
Patrick Madden
Section 2
Justin Ashlock
Section 3
Mitchell Bryant
Section 4
Connor Bourland, Jennifer Puckett, and Johanna Roberts

Comparative Law
Ahrens Kerwood

Constitutional Law
Section 4
Jennifer Puckett and Alexander Sokolosky

Contracts
Section 1 & 2B
Devin Kerns
Section 3 & 2A
Gerard D'Emilio

Criminal Defense Clinic
Selby Rains

Criminal Procedure I
Section 1
John Clifton

Criminal Procedure II
Nathaniel Hall

Design Law
Ariane Takano

Environmental Law Seminar
Amber Konakis

Evidence
John Brannan

Family Law
Katie Brown

Federal Courts
Ruth Stevens

Federal Indian Law
Stephen Bergren and Austin Vance

First Amendment
John Mahoney and Weston Watts

Health Law
Loreli Randolph

Individual Income Tax
James Hall

Insurance
Ethan Sneed

Intellectual Property Survey
Fletcher Mulnix

International Petroleum Transactions
John Zubialde

Interviewing, Counseling, and Negotiation
Barbi McClennen

Legal Research,  Writing & Analysis I
Section
1
Devin Kerns
Section 2
Kathryn Chevis
Section 3
Mitchell Bryant
Section 4
Alexander Sokolosky

Litigation Skills
Neal Schindler

Lincoln & the Constitution
Abigail Ryan

Oil & Gas Law
Jarrod Gamble and Ethan Sneed

Oil & Gas Practice
Kerstie Moran

Patent Drafting & Prosecution
Jennifer Lewis and Jeffrey Swigart

Pensions & Employee Benefits
Foster Dobry

Professional Responsibility
Caleb Hartwell

Secured Transactions
John Brannan

Supreme Court Decision Making
Nathaniel Hall

Torts
Section
1
Preston Sullivan
Section 2
Skyler Sikes
Section 3
Gerard D'Emilio
Section 4
Connor Bourland and Jennifer Puckett

Transactional Law Practicum I
Kendra Norman

Trial Techniques
Section
1
Ruth Stevens
Section 2
Tiffany Noble

Wind Law
Sarah Rainbolt

 

 

Academic Achievement Awards List – Summer 2015
The following students are recipients of the Academic Achievement Awards for the Summer 2015 semester. These awards are indicative of the highest grade in a course, including each different section of the same course.  If a course is not listed, the professor did not designate a recipient.

 

Conflict of Laws 
Kayla M. Kuri

Contracts 
Section G
Michael P. Whaley
Section L
Skyler K. Sikes

Environmental Law
Jessica K. Fredrickson

Evidence
Katie M. Brown

Federal Indian Law
Naomi E. Palosaari

Professional Responsibility 
Jordan R. Dennis

Real Estate Transactions
Katie M. Brown



Academic Achievement Awards List – Spring 2015
The following students are recipients of the Academic Achievement Awards for the Spring 2015 semester. These awards are indicative of the highest grade in a course, including each different section of the same course.  If a course is not listed, the professor did not designate a recipient.

Advanced Legal Research
Elise N. Puma

Advanced Persuasive Writing
Nicholas M. Coffey & Michael A. Duncan

Antitrust II
Barbi A. McClennen

Bankruptcy
Jenny M. Fehring

Business Associations
John C. Brannan

Civil Clinic
Lydia R. Anderson

Civil Procedure II
Section 1

Jordan R. Dennis
Section 2
Katherine S. Brandon
Section 3
Emma L. Land
Section 4
Ryan K. Wilson

Constitutional Law
Section 2 & 4
Tanner L. Groce
Section 3
Simon W. Bright & Ashley E. Edwards

Corporations
Lindsay N. Kistler

Criminal Law
Section 1 & 3
Jonathan A. Bryant, Loreli D. Randolph & Hayley R. Scott
Section 2
Mark E. Hornbeek
Section 4
David W. Wilken

Criminal Procedure I
Section 1
Nathaniel B. Hall 
Section 2
Zachary S. Cooper & Geoffrey A. Tabor

Criminal Defense Clinic
Adam E. Williams

Estate Planning
Danielle L. Dodd

Evidence
Margaret J. Krattiger

Experiencing Public Health Law
Samuel P. Clancy & Alia D. Ramirez

Family Law II:  Custody & Visitation
Shelby D. Hart

Health Law
Jenny M. Fehring

Income Taxation of Individuals
Garrett B. Jackson

Intermediate Legal Writing:  Intro to Drafting
Micah B. Cartwright & Marshall B. Harris

International Business Transactions
Vilard Mullaliu

International Petroleum Transactions
Marshall B. Harris

Interviewing, Counseling & Negotiation
Ruth E. Stevens

Law & Literature Seminar
Heather M. Cook

Legal Research & Writing II
Section 1

Hayley R. Scott
Section 2
Michael T. Nash & Ariane Takano
Section 3
Lindsey M. Tanner
Section 4
Ryan K. Wilson

Legislation & Statutory Interpretation
Nicholas M. Coffey

Litigation Skills
Abilene S. Slaton

Mergers & Acquisitions
Jeffrey L. Vogt

Midstream Oil & Gas
Wyatt D. Swinford

Mineral Title Examination
Avery B. Haines, Callie M. Marso & Jordan D. Volino

Oil & Gas Contracts/Tax
Tyler H. Souther

Oil & Gas Environmental Law
Amber N. Konakis

Patents
Foster E. Dobry

Professional Responsibility
Mary A. Shipley

Property
Section 1

Elizabeth P. Dankers

Real Estate Transactions
Brooke M. Donnelly

Religion, Culture & Indian Law Seminar
Kelbie R. Kennedy

Remedies
James D. Hall

Tax of Business Entities & Oil/Gas Interests
Jeffrey L. Vogt

Torts II
Section 1

Jonathan A. Bryant
Section 2
Jay P. Higdon
Section 3
Naomi E. Palosaari
Section 4
Adam S. Cooper

Trademarks
Karl A. Wert

Transactional Law Praticum II
Jimmy L. Culver, John T. Hammons & Kaitlyn E. Schrick

Trial Techniques
Section 1
Grant P. Martin
Section 2
Eric P. Warner

Venice Commission
Nathaniel B. Hall & Jason W. Hubbert

Wills and Trusts
Lindsay N. Kistler



Academic Achievement Awards List – Fall 2014
The following students are recipients of the Academic Achievement Awards for the Fall 2014 semester. These awards are indicative of the highest grade in a course, including each different section of the same course.  If a course is not listed, the professor did not designate a recipient.

Administrative Law
Haley Allen and Lindsay Kistler

Advanced Persuasive Writing
Elise Puma

Agency & Partnership
Rachel Sibila

Antitrust I
Callie Marso

Civil Clinic
Lydia Anderson

Civil Procedure I
Section
1
John Clifton
Section 2
Mark Hornbeek
Section 3
Ashley Edwards
Section 4
Natalie Gilbert

Constitutional Law
Section 1
John Clifton, Jonathan Bryant, and Haley Johnson

Contracts
Section 1
Hayley Scott
Section 2
Orion Strand
Section 3
Mackey Culbertson
Section 4
Ryan Wilson

Copyright Law
Kelly Cook

Corporations
Ruth Stevens

Criminal Defense Clinic
Eric Warner

Criminal Procedure I
John Brannan

Criminal Procedure II
Jeffrey Vogt

Energy Law
Thomas Reese

Environmental Law
Katherine Eissenstat

European Union Law
Chantel James

Federal Courts
Mary Shipley

Federal Securities Regulation
Kaitlyn Schrick

First Amendment
Christopher Scott

Immigration Law
Corie White

Income Taxation of Individuals
Cameron Johnston

Legal Research & Writing I
Section
1
Haley Johnson
Section 2
Michael Nash
Section 3
Dillon Langley
Section 4
Alexander Richard

Litigation Skills
Katherine Eissenstat

Oil & Gas
Evan Chambers

Oil & Gas Practice
Wyatt Swinford

Professional Responsibility
Jennifer Lewis

Property
Section 2
Jay Higdon and Lauren Swanson
Section 3
Simon Bright
Section 4
Katie Brown

Secured Transactions
Brooke Donnelly

Supreme Court Decision Making
Ashley Schovanec and Meng Shi

Tax Practice & Procedure
John Hammons

Torts I
Section
1
Hayley Scott
Section 2
Mark Hornbeek
Section 3
Dillon Langley
Section 4
Hilary Soileau

Transactional Law Practicum I
John Hammons

Trial Techniques
Section
1
Joe Trail

Water Law
Evan Chambers

 

 

Academic Achievement Awards List – Summer 2014
The following students are recipients of the Academic Achievement Awards for the Summer 2014 semester. These awards are indicative of the highest grade in a course, including each different section of the same course.  If a course is not listed, the professor did not designate a recipient.

Alternative Dispute Resolution
Alexander Campbell

 

Contracts 
Terah Bielec

English Legal History
Garrett Jackson

Interviewing, Counseling & Negotiation
Randy Gordon & Jesse Muth

Legal Methods
Ashley Goins

Professional Responsibility 
Dalton Vandever

 

 

Academic Achievement Awards List – Spring 2014
The following students are recipients of the Academic Achievement Awards for the Spring 2014 semester. These awards are indicative of the highest grade in a course, including each different section of the same course.  If a course is not listed, the professor did not designate a recipient.

Advanced Persuasive Writing
Carrie D. Phillips

Agency, Partnership & Other Entities
Ashley E. Zamudio

Agricultural Law
John R. Bomhoff

American Legal History
Jason L. Callaway & Kelsey N. Frobisher

Antitrust II
Cassandra L. Brotton

Bankruptcy
Jeffrey L. Vogt

Civil Clinic
Megan M. Decker

Civil Procedure II
Section 1

Lauren R. Myers
Section 2
Margaret J. Krattiger
Section 3
Robert M. McGrew
Section 4
Nathaniel B. Hall

Conflict of Laws
Harrison Kosmider

Corporations
Amanda J. Lee & Jeffrey L. Vogt

Criminal Law
Section 1
Brock Z. Pittman
Section 2 & 4
Hilary A. Hudson
Section 3
John C. Brannan & Kendra M. Norman

Criminal Procedure I
Section 1
Elizabeth T. Isaacs
Section 2
Christopher R. Scott

Criminal Defense Clinic
Jessica A. Rogers

Design Law
Ian E. Fullington

Electronic Discovery
Harrison Kosmider

Environmental Law Seminar
Megan L. Basham

Evidence
Kaitlyn E. Schrick

Federal Indian Water Law Seminar
Randi D. Hardin & Bobby J. Trail

First Amendment
Zachary T. Stuart

Health Law
Elise N. Puma, Christopher R. Scott & John T. Stone

Immigration Law
Kelsey N. Frobisher

Income Taxation of Individuals
Philip C. Kirtley

Insurance Law
Julia E. Cotter

International Business Transactions
Joseph W. Banks

Interviewing, Counseling & Negotiation
Evan D. Chambers & Kaitlyn E. Schrick

Legal Research & Writing II
Section 1

Nicholas M. Coffey
Section 2
Hilary A. Hudson
Section 3
Kendra M. Norman
Section 4
Nathaniel B. Hall & Mark A. Hayes

Lincoln & the Constitution
Jeffrey L. Vogt

Litigation Skills
William R. Moon

Mergers & Acquisitions
Selby P. Brown

Mineral Title Examination
Charles V. Knutter & Rustin B. Khavari

Oil & Gas Contracts/Tax
Derek H. Haysom

Patent Drafting & Prosecution
Kayla D. Argo

Professional Responsibility
Jason L. Callaway

Property
Section 1

Nicholas M. Coffey
Section 2
Cameron M. Johnston
Section 3
Lindsay N. Kistler
Section 4
Mark A. Hayes

Secured Transactions
Adrianna B. Jenson & Brett P. Merritt

Tax of Business Entities & Oil/Gas Interests
Richard D. Dusenbury

Torts II
Section 1

Ruth E. Stevens
Section 2
Barbi A. McClennen
Section 3
Jeffrey C. Hendrickson
Section 4
Nathaniel B. Hall

Trial Techniques
Andrew E. Henry

Wills and Trusts
Jeffrey L. Vogt

Wind Law
Evan D. Chambers, Jeremy G. McKinney & Wyatt D. Swinford

 

Academic Achievement Awards List – Fall 2013
The following students are recipients of the Academic Achievement Awards for the Fall 2013 semester. These awards are indicative of the highest grade in a course, including each different section of the same course.  If a course is not listed, the professor did not designate a recipient.

Administrative Law
Emily Virgin

Advanced Persuasive Writing
Mitchell Craft

Antitrust I
Haley Sperry

Civil Clinic
Shane Hill

Civil Procedure I
Section
1
Katherine Eissenstat
Section 2
Margaret Krattiger
Section 3
Lindsay Kistler
Section 4
Abigail Ryan

Comparative Law
Melissa McDuffey

Computer Crime
Kelly Collins

Constitutional Law
Section 1
Nicholas Coffey
Section 2
Hilary Hudson
Section 3
Stephen Bergren & Grace Garcia
Section 4
Danny Joseph & Jeffrey Swigart

Contracts
Section 1
Katherine Eissenstat
Section
2
Marcus Pacheco
Section 3
Kendra Norman
Section 4
Danny Joseph

Copyright Law
Hayes Martin

Corporations
Derek Osborn

Criminal Defense Clinic
Leah Stein

Criminal Procedure I
Jeffrey Vogt

Energy Law
Jarrad Cormier

Environmental Law
Paul Pratt

Evidence
Section 1
Brett Merritt
Section 2
Christopher Frantze & Rachel Smith

Family Law
Sally Harrison & Melissa McDuffey

Family Law:  Custody/Visitation
Emily Virgin

Family Law:  Parentage Seminar
Rachel Smith

Federal Courts
Carrie Phillips

Federal Indian Law
Brooke Campbell & Matthew LaFon

Federal Securities Regulation
Brett Merritt & Jeffrey Vogt

First Amendment
Michael Duncan

Income Taxation of Individuals
Eric Odom

International Law Foundations
Kelsey Frobisher

Interviewing, Counseling & Negotiation
Adrianna Jenson & Brett Merritt

Legal Research & Writing I
Section
1
David Postic
Section 2
Hilary Hudson & Abilene Slaton
Section 3
Jennifer Lewis
Section 4
Emily Taylor

Native American Natural Resources
Erin Smith

Oil & Gas
Jeffrey Vogt

Oil & Gas Practice
Charles Knutter & Emily Semands

Pensions & Employee Benefit Plans
Alix Newman

Professional Responsibility
Daniel Buran

Remedies
Andrew Henry

Supreme Court Decision Making
Shane Hill

Title Examination
Jason Callaway

Torts I
Section
1
Katherine Eissenstat
Section 2
Margaret Krattiger
Section 3
Stephen Bergren
Section 4
Jason Hubbert

Trial Techniques
Section
1
Nicholas Elliott

Wealth Transfer Tax
William Moon

White Collar Crime Seminar
Sally Harrison

 

Academic Achievement Awards List – Summer 2013
The following students are recipients of the Academic Achievement Awards for the Summer 2013 semester. These awards are indicative of the highest grade in a course, including each different section of the same course.  If a course is not listed, the professor did not designate a recipient.

Conflict of Laws 
Ann Marie Sallusti

Contracts 
Samuel J. Merchant

Family Law
Reonna C. Green

International Human Rights Clinic 
Stacey Lehne

Professional Responsibility 
Adrianna B. Jenson

 

Academic Achievement Awards List – Spring 2013
The following students are recipients of the Academic Achievement Awards for the Spring 2013 semester. These awards are indicative of the highest grade in a course, including each different section of the same course.  If a course is not listed, the professor did not designate a recipient.

Administrative Law
Michelle L. Nabors

Advanced Persuasive Writing
Alix R. Newman

Agency & Partnership
Halli A. Martin

Alternative Dispute Resolution
Aaron J. Stewart

American Legal History
Jaklyn F. Garrett & Timothy R. Gilbert

Antitrust II
Brooke M. Donnelly

Bankruptcy
Jason L. Callaway

Civil Clinic
Jaklyn F. Garrett

Civil Procedure II
Section
1
Michael A. Duncan
Section 2
Ryan E. Bratcher
Section 3
Mary A. Shipley
Section 4
Erica K. Halley

Contracts
Section
2
Elizabeth T. Isaacs & Drew D. McNeil
Section 4
Amanda R. O'Laughlin

Copyright Law
Zachary A. Halbur

Corporations
Andrew J. Morris

Criminal Law
Section 1
Syed A. Imam
Section 3
Jeffrey L. Vogt
Section 4
Joseph B. Johnson

Criminal Procedure I
Jason R. Brooks

Criminal Defense Clinic
Katie E. Wilder

Environmental Law
Jacqueline M. McCormick

Equal Employment Opportunity
Benjamin L. Munda

Estate Planning
Patrick G. Colvin & Andrew O'Gwynn

European Union Law
John B. Cleaver, Veronica Laizure & Addy J. Moon

Evidence
Selby P. Brown

Family Law:  Custody/Visitation
Rachel G. Smith

First Amendment
Emily B. Payne

Immigration Law
Adrianna B. Jenson

Income Taxation of Individuals
Jeremy B. Albright

Income Tax of Trusts & Estates
Chris J. Thompson

Insurance
Jaklyn F. Garrett

Intellectual Property
Tanner W. Hicks

International Arbitration
Brooke M. Donnelly & Brett P. Merritt

International Human Rights Clinic
Cathleen H. Brantley & Ashley L. Powell

International Petroleum Transactions
Jarrad M. Cormier

Interviewing, Counseling & Negotiation
Halli A. Martin

Legal Research & Writing
Section
1
Michael A. Duncan
Section 2
Elizabeth T. Isaacs
Section 3
Jeffrey L. Vogt
Section 4
Kelsey N. Frobisher

Litigation Skills
Shane M. Hill

Mergers & Acquisitions
Tanner W. Hicks

Mineral Title Examination
Jared R. Ford

Native American Natural Resources
Roy B. Brown & Shannon M. Slagle

Oil & Gas Contracts
Jarrad M. Cormier

Professional Responsibility
Justin C. Cliburn

Property
Section
1
Michael A. Duncan
Section 3
Jeffrey L. Vogt

Tax of Business Entities & Oil/Gas
Amanda J. Palazzolo & Chris J. Thompson

Torts II
Section
1
Michael A. Duncan
Section 2
Luke E. Miles
Section 3
Jeffrey L. Vogt
Section 4
Erica K. Halley

Trial Techniques
Section
1
Craig N. Brackeen
Section 2
Megan L. Basham
Section 3
Benjamin L. Munda
Section 4
Samuel D. Newton

Wills and Trusts
Selby P. Brown & Andrew J. Morris

 

 

Dean's Honor Roll

Dean's Honor Roll – Fall 2015
Rules governing the Honor Roll are:

" . . . that a Dean's Honor Roll be named for the Fall and the Spring semesters of the College of Law and that it shall include all students who earn a grade point average of not less than a 'B' (8.000) average of all courses taken and who were enrolled in at least 12 credit hours, nine of which are letter graded.  The required number of credit hours shall not include courses which the student is repeating or courses taken to eliminate an 'I'."

Further . . . for all dual degree candidates:

" . . . students in a dual degree program will qualify for the Honor Roll if they made a grade point average of 8.000 or better in no less than nine hours of graded law school work so long as they are enrolled in at least 12 hours of credit.  The hours over the nine required may be either in law school, the Health Sciences Center or on the Norman campus."

FIRST YEAR STUDENTSSECOND YEAR STUDENTSTHIRD YEAR STUDENTS

Sydney L. Abdallah
Justin P. Ashlock
Alexis A. Baker
Kelly L. Bergin
Matthew W. Bjork
Andrew T. Boone
Conner R. Bourland
Douglas Brooking
Mitchell B. Bryant
Eleanor C. Burg
Colby J. Byrd
Elizabeth M. Byrne
Kane B. Cassil
Kathryn C. Chevis
Lauren K. Clifton
Madeline P. Coffey
Joshua J. Conaway
Mackenzie L. Coplen
Lauren K. Cox
Matthew D. Craig
Emilee N. Crowther
Gerard M. D'Emilio
Kaitlyn E. DeYoung
Joshua R. Fanelli
Clint T. Farha
Skylar A. Forster
Janny J. Gandhi
Evan B. Gatewood
Ryan E. Geary
Olivia S. Glazner
Tiffany T. Guillot
Bryan K. Hall
Steven E. Harris
Miles J. Heald
David Herber
Brody G. Hinds
Jake R. Ingle
Samuel R. Jimison
Nicholas A. Jones
Tara L. Jordan
Gunner B. Joyce
Shannon M. Kenny
Devin L. Kerns
Robin M. Kirk
Jacob A. Krysiak
Kara K. Laster
Saige T. Lee
Nathan A. Lobaugh
William F. Lutz
Bryan R. Lynch
Patrick C. Madden
Cole B. McLanahan
Abby M. Meaders
Eric W. Meissner
Walter H. Mengden
Caroline J. Miller
Thomas L. Moore
Allison E. Nutt
Ashley R. Ogle
Steven B. Palmer
Morgen D. Potts
Seth L. Proctor
Jennifer B. Puckett
Kellie R. Reidlinger
Johanna F. Roberts
Ty E. Schoenhals
Skyler K. Sikes
Mason W. Smith
Alexander Sokolosky
Jackson T. Stone
Preston M. Sullivan
Blaine J. Timonera
Caitlin A. Vance
Cristina D. Vanea
Kanton Vaverka
Ernest R. Walcher
Chad J. Wallis
John H. Warden
Teddy R. Webb
John D. Weidman
Michael P. Whaley
Nicholas C. Williams













Micah L. Adkison
Ryan C. Anderson
Daniel P. Ashworth
Stephen C. Babcock
Alexandra N. Bauer
Joshua A. Baver
Alyssa R. Bickford
Keith R. Brecheen
Simon W. Bright
Katie M. Brown
Jessica L. Bruder
Jonathan A. Bryant
Zoe E. Butts
Jacqueline J. Campisano
Donald L. Cantrell
Michael W. Chang
Torri L. Christian
Brennan E. Clay
John D. Clifton
Adam S. Cooper
Chance J. Counts
Courtni M. Covington
Mackey L. Culbertson
Drew P. Cunningham
James F. Daniels
Elizabeth P. Dankers
Kristen M. Dikeman
Mariah W. Dolce
Patrick T. Donovan
Jane L. Dunagin
Ashley E. Edwards
Genni D. Ellis
Christopher Forasiepi
Tanner B. France
Jennifer A. Franks
Jessica K. Fredrickson
Jarrod H. Gamble
Chad A. Gessel
Natalie J. Gilbert
Leslie D. Gile
Ashley R. Goins
Chase A. Goodnight
John C. Gotwals
Jeremiah B. Gregory
Tanner L. Groce
Monica Guziar
Brooke E. Hamiliton
Caleb A. Hartwell
Evan M. Henderson
Jacqueline E. Hensley
Joanna L. Hensley
Mark E. Hornbeek
Ryan G. Hunnicutt
Haley A. Johnson
Virginia L. Johnson
Javeria A. Kazmi
Eric S. Kroier
Kayla M. Kuri
Susan Kuruvilla
Emma L. Land
Dillon L. Langley
Aspen J. Layman
Lyman G. Lenker
Kaitlin B. Little
Landon C. Long
Rebekah R. Martin
Michael W. Mathis
Erika L. Mattingly
Tabitha A. Minke
Ryan S. Moser
Jonathan A. Namazi
Michael T. Nash
Ngoc H. Nguyen
Naomi E. Palosaari
Monique A. Pena
Victoria S. Proctor
Loreli D. Randolph
Stephanie A. Ray
Alexander B. Richard
Benjamin F. Rogers
Audrey A. Roth
Neal Schindler
Matthew J. Schlake
Hayley R. Scott
Matthew R. Selander
Brian M. Self
Gabrielle Y. Sharp
Adam J. Singer
Desiree D. Singer
Dawn M. Smith
Hilary C. Soileau
Mitchell J. Spencer
Orion A. Strand
Zoe E. Strawn
Lauren Swanson
Ariane Takano
Lindsey M. Tanner
Amy M. Taylor
Erin E. Thompson
John C. Timm
Maggie M. Tully
Zachary W. Underwood
Austin Vance
Michael J. Vecchio
Nicole R. Ward
Andrew W. Washeck
Weston O. Watts
Evan H. Way
Jonathan P. Webb
Stanley J. West
Maegan L. Whelchel
Brian C. Wilson
Ryan K. Wilson
John M. Zubialde






David C. Addison
Anthony M. Alfonso
Haley J. Allen
Stephen M. Bergren
Katharine A. Berry
Benjamin S. Betts
Riley M. Bisher
John C. Brannan
Caitlyn A. Buxton
Kayla D. Cannon
Micah B. Cartwright
Maris M. Chambers
Samuel P. Clancy
Byron G. Cody
Nicholas M. Coffey
Forrest D. Cohrs
Zachary S. Cooper
Melissa R. Cowle
Hunter R. Cox
John C. Curtis
Jacob R. Daniel
Grace E. Dawkins
Bryan C. Dixon
Foster E. Dobry
Danielle L. Dodd
Margaret J. Dowdy
Charles A. Earley
Kevin A. Easley
Shahin Eghbal
Katherine M. Eissenstat
Melissa R. Elaroua
Brett R. Farrar
Jennifer D. Ferguson
Daniel Franklin
Brette N. Gollihare
Cooper T. Hahn
Avery B. Haines
Nathaniel B. Hall
Shelby D. Hart
William J. Hay
Mark A. Hayes
Ryan A. Haynie
Jeffrey C. Hendrickson
Kaitlin E. Higginbotham
Hayley J. Hollands
Thomas N. Hubbert
Hilary A. Hudson
Mallory J. Irwinsky
Catherine R. Iwashita
Garrett B. Jackson
Jessica L. Jacobsen
Nicole E. Johnson
Cameron M. Johnston
Danny G. Joseph
Lindsey E. Kaiser
Ahrens G. Kerwood
Lindsay N. Kistler
Amber N. Konakis
Jennifer L. Lewis
Sheridan R. Lindley
John P. Mahoney
Grant P. Martin
Barbi A. McClennen
Robert M. McGrew
Samuel J. Merchant
Kerstie B. Moran
Lenora C. Muhm
Vilard Mullaliu
Jennifer L. Murphy
Lauren R. Myers
Kristin E. Newman
Kendra M. Norman
Austin T. Osborn
Kathleen W. Osborn
Marcus D. Pacheco
Marcelo D. Pendleton
Taymoor M. Pilehvar
Morgan A. Pinkerton
Brock Z. Pittman
David M. Postic
Paul D. Pratt
Joel A. Pruett
Sarah D. Rainbolt
Alia D. Ramirez
Tanner E. Rice
Tyler J. Rogers
Sara M. Rollan
Abigail J. Ryan
Eric L. Sardella
Charles A. Schreck
Mason J. Schwartz
Abilene S. Slaton
Rio D. Smith
Ethan M. Sneed
Tyler H. Souther
Joseph E. Stall
Katherine C. Stauffer
Ruth E. Stevens
Jeffrey R. Swigart
Geoffrey A. Tabor
Pierron Tackes
Emily M. Taylor
Lisa M. Torneten
Jeffrey C. Tucker
Jane J. Um
Crystal D. Valdez
Dalton W. Vandever
Jordan D. Volino
Jonathan R. Wedel
Leslie C. Wesberry
Rebeca J. West
Adam E. Williams
Mary E. Williams
Allan J. Wilson
Danielle P. Wojciak
Steven K. Woodard